اتحاد ناصواب

اتحاد ناصواب

گاهى براى آنكه حقيقت معلوم شود، زمان زيادى لازم است، اما اين زمان امتحانى است براى تمام كساني‌كه به نوعى با يك موضوع درگير مى‌شوند، از آنكه متهم و قربانى يك جريان است تا آنان كه براى حب و بغض‌هاى سياسى و يا فردى دروغى را پخش مى‌كنند و با تكرار آن خبر، آن دروغ را به عنوان يك حقيقت به مخاطبين مى‌باورانند، تا كساني‌كه بدون فكر و بصيرت به پخش يك دروغ دامن مى‌زنند و ديگران را با خود هم پياله مى‌كنند، تا آنان كه به قضاوت مى‌نشينند و به تخريب هر چه بيشتر قربانى اين اين بازى كثيف سياسى كمك مى‌كنند.
چند سال است كه بدون ارائه هيچ سندى خبر فروش شير خشك فاسد در بوق كرنا دميده شد و از اپوزيسيون خارج تا رسانه‌هاى چپ و راست براى اولين بار به يك اتحاد رسيدند و سوتيتر خبرهاى داغ خود را به اين خبر اختصاص دادند و براى اولين بار يك هم‌صدايى در داخل و خارج راجع به یك موضوع شكل گرفت.

چپ و راست به ميدان آمدند، تا در تخريب يك فرد به لحاظ انتساب به دو جناح به واسطه همسر و پدر حساب‌هاى خود را صاف كنند.

«قلم كه نه، كلنگ» بدست گرفتند، تا در تخريب از هم عقب نيفتند. اگرچه معاون وزير بهداشت پس از چندى اشاره كرد كه ياسين رامين به علت اختلاف حساب داخلى به دادگاه كشانده شده است و اما اين حضرات ترجيح ميدادند از شير خشك و اختلاس (پسر معاون مطبوعاتى و همسر مهناز افشار صحبت كنند) بدون آنكه به دنبال سندى براى اتهامات خود باشند. خلاصه اگر نمي‌شود براى سازندگى به اتحاد رسيد، اما براى تخريب مي‌شود اتحاد ناصواب را نانوشته بدست آورد.


پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *